Přípravka dívek odehrála svůj první mistrák a dokonce vítězně

Dívčí fotbal zažívá opravdový boom v Brandýse a Boleslavi, v neděli odehrála děvčata první opravdový mistrovský zápas na hřišti 1.FC Líbeznice.

V neděli za krásného slunečného, ale také velmi teplého počasí otevřel dívčí fotbal další etapu svého rozvoje, kdy dívky odehrály první oficiální zápas ve skupině D Mladších přípravek.

Do zápasu nastoupily holky s velkým očekáváním a asi i proto velmi opatrně a už po 30 vteřinách dostaly první branku. Holky se ale nezvdaly a zabojovaly a do poločasu díky 5 brankám Laury Rambouskové a jedné od Elly Haasové otočily skóre na 6:4 ve svů prospěch.

Druhý poločas zápasu se hrál také vyrovnaný zápas. Brandýsko-Boleslavské dívky přidaly další 4 branky, tentokrát se o ně podělily Laura Rambousková, Ella Haasová, Kája Němcová a Tonička Bergerová a s konečným skóre 10:8 zvítězily v celém utkání.

Ovšem fotbal je týmová hra a konečné vítězství bylo velkou zásluhou i ostatních hráček, které zasáhly do zápasu. Během zápasu si vyzkoušely spoustu herních situací a to jak útočných, tak i obranných a nabraly své nové zápasové zkušenosti.